Bets10 Giriş ve Süper Lig Bonusu

Bets10′ a anında giriş yap ve 250 TL Süper Lig Bonusunu anında kazan.

Bets10’a giriş yaparken bazen zorlana bilirsin, bu sorunun reçetesi ise bu yazıda. Bets10 sitesi güncel giriş adresi zaman zaman değişebiliyor. Aslında değişen tek şey adresin başındaki sayılar. Bets10 sitesi hiç hız kaybetmeden yoluna sağlam adımlar ile devam ediyor. Çözümü de çok basit.  

Aşağıdaki giriş butonuna tıkla ve Bets10’a dilediğin anda ulaş

Gelelim Bets10’nun bizleri alıştırdığı harika Süper Lig Bonusuna.  Malum Türkiye Süper Ligi bizlere pekte keyif vermiyor. Büyük takımlarımızın durumu da ortada. Fenerbahçe tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiriyor ve 17. sırada.  Umarım Ersun Yanal ile iyi bir çıkış ivmesi yakalarlar. Galatasaray ise kolay sayılabilecek bir, Şampiyonlar Ligi gurubundan çıkamadı ve yoluna UEFA Avupa Liginde devam ediyor.  Ligde ise bir çok oyuncuları cezalı ve sakat durumda. Beşiktaş ise geçen sezon Şampiyonlar Liginden grupta hiç yenilmeden çıkmıştı fakat bu sezon Uefa gurubundan bile çıkamadı. Bana göre bu sezon bir terslik olmazsa Başakşehir takımı güle oynaya Şampiyon olur. Ligimiz bu kadar kötü gidiyorken, allahtan   Bets10 var. Süper Lig  bonusunu vererek Türkiye Süper Ligini biraz daha çekilebilir bir hale getiriyor. Bonuslarını bize şu şekilde anlatmışlar; 

Bets10‘a hızlı ve güvenilir yoldan ulaşmak için sana vereceğim akıllı giriş linklerini  tıkla. Bu linkler seni çok hızlı bir şekilde Bets10 sitesine ulaştıracak.

Türkiye Süper Ligi’ne 250 TL Bonus Kazan

Kampanya Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Türkiye Süper Ligi tüm heyecanıyla sürüyor. Şampiyonluk yolunda heyecan devam ediyor.
Bu zorlu haftada yine 250 TL Bonus Bets10‘da seni bekliyor.
Nasıl mı ?
1-) 14 Aralık 12:00- 16 Aralık 16:00 tarihleri arasında – ”Kampanyaya Katıl” butonuna tıkladıktan sonra, hesabına tek seferde en az 200 TL para yatır,
2-) Türkiye Süper Ligi’ne oranı her bir karşılaşma için en az 1,50 ve tek seferde en az 3 maçlık, maç öncesi;
200 TL’lik kombine kupona 100 TL Bonus
500 TL’lik kombine kupona tam 250 TL Bonus Anında kazan.

  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için “Kampanyaya Katıl” düğmesini kullanarak kampanyaya katıldığınızı onaylayın.
  • ”Kampanyaya Katıl” butonuna tıkladıktan ve onayladıktan sonra kampanyaya dahil olabilmek için Bets10 hesabınıza tek seferde en az 200 TL ve üzeri miktarda para yatırmalısın.
  • Türkiye Süper Ligi maçlarına tek seferde (200 TL ya da 500 TL değerinde) az 3’lü kombine yapmanız gerekmektedir.
  • Her maçtan ayrı ayrı kupona eklenecek bahis oranlarının 1.50 ve üzeri olması gerekmektedir.
  • Türkiye Süper Ligi maçlarından 3 maçı kombine ettikten sonra, maç öncesi olmak kaydıyla kuponunuza başka liglerden de maçlar ekleyebilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil olmak için kuponunuzda Türkiye Süper Lig maçlarından 3 maçın, ayrı ayrı en az 1.50 ve üzeri oranlarda bulunması yeterlidir. Örneğin, 3 tane Türkiye Süper Lig maçlarından oluşturduğunuz kuponda ayrı ayrı; 1.51 1.55 ve 1.65 oranları bulunan, en az 200 TL’lik bir kupon, bonusa hak kazanır.

Arkadaşını Bets10 sitesine davet etmeyi unutma. Sende kazan arkadaşında kazansın.

Bets10 Kazandırır