235Bets10 - 236Bets10 ve 237Bets10 Giriş Adresleri

235Bets10 – 236Bets10 ve 237Bets10 Giriş Adresleri

235Bets10236Bets10 ve 237Bets10 yeni giriş adresleri ile hiç zorlanmadan anında Bets10’a giriş yap. İpuçlarını izle ve sorunsuz bir deneyim yaşa.

Bets10 güncel giriş adresleri her an değişebiliyor. Bu konuda her zaman gönlünü ferah tut. Güncel giriş adresleri olan, 235-236 ve 237bets10 adreslerine her zaman güvenli şekilde seni ulaştıracağıma, daha önceki yazılarımda da söz vermiştim. Her zaman bu sözümü tutacağıma sana garanti veriyorum. Artık Bets10’nun değişen adresleri konusunda endişelenmene gerek yok. Sadece giriş linkleri ve giriş butonunu tıkla. Bu şekilde her şey senin için çok daha kolay olacak.

Bets10 Giriş

Bets10’da Harika bir Poker menüsü var, anında giriş yap. Sitenin bu bölümünde dilediğin gibi poker oyna. Tüm Rakeback fırsatlarını kaçırma.

Bets10 Poker Puanları İle %30’a Varan Rakeback

Bets10 Poker puanlarını ve rakeback’i bize şu kelimelerle özetlemiş;

Bets10 Texas Poker Puanları ile artık %30’a varan rake alabilirsiniz. Böylelikle artık Texas Poker hesabınız her zamankinden daha değerli. Oynadıkça kazanın, kazandıkça kazanın!
Nasıl Poker Puanı (PP) Kazanırım?
Yapacağınız her 1$ rake* için 10 PP kazanırsınız. (Rake’iniz € olarak birikir ancak hesaplama poker ağı gereği $ üzerinden yapılır)
Seviyeler ve Poker Puanlarını Kullanma

30 PP 1$ Nakite çevrilebilir
100 PP 1$ Turnuva Girişine çevrilebilir
Poker Puanlarınızı izin verilen % ile nakite çevirdikten sonra geriye kalan Poker Puanlarınızı turnuva girişine (Buy-In Ödeme) çevirebilirsiniz

Seviyeler ve Poker Puanlarını Kullanma Tablosu

Arkadaşını Bets10′ a davet et ve 500 TL bonusu anında al.

Diğer Önemli Noktalar
Poker Puanlarınız kazanıldığı günden itibaren 180 gün geçerlidir. 180 gün sonra bu puanlar silinecektir.
Puanlarınız geçersiz olmadan 30 gün önce size bir hatırlatma mesajı gönderilir
Bir ayda seviyeniz yükseldikten sonra; yeni seviyeniz o ayın kalan günleri ve bir sonraki ayın sonuna kadar geçerlidir
Kazandığınız PP ile seviyeniz ay içinde yükselebilirken; seviye düşüşü o ay kazanmış olduğunuz puana göre, ay sonunda gerçekleşir
PP ile nakit veya turnuva girişi alma işlemi o anda bulunduğunuz seviyenin kuralına göre gerçekleşir
Poker Puanlarınızın paraya çevirilebilmesi için tıklamanız gereken “Paraya Çevir” butonu ancak en az 200 puana ulaştıktan sonra aktif hale gelecektir.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarının kapatılma hakkını saklı tutar.
Rake Nedir?
Rake, Poker oynatan kasanın aldığı komisyondur
Yerdeki herhangi bir kart açılmadan sonlanan oyunlardan rake alınmaz. (No Flop No Drop) Yani bu oyundaki eliniz raked el olarak sayılmaz

Poker oynadıkça başarı rozetleri seni bekliyor. Rozetleri yakana diz. Herkese usta bir oyuncu olduğunu kanıtla.

Bets10 Poker Oyna