Guncel Türkçe Bets10 Adresi TurkceBets10.Net Oldu

Tüm Türkiye’nin takip ettiği, güncel türkçe Bets10 adresi TurkceBets10.Net oldu. Sende Bets10’un en güncel adresine ve güncel haberlerine anında ulaşmak istiyorsan hemen sayfamı bir yere kaydet. Anında güvenli girişin garanti olsun. 

Bets10’da poker oynadın mı? Profeyonel poker oynayanlarla bir arada oynayıp, daha fazla kazanmak yada kendini daha fazla geliştirmek istiyorsan, Bets10 Poker turnuvası tam sana göre. Tek yapman gereken Bets10 kampanya sayfasına giderek kampanyaya katıl butonunu tıklamak. 20.000 TL ödül seni bekliyor. Haydi durma kazanmak için tıkla. Bets10 sayfasında kampanyanın detaylarından şu şekilde bahsetti. 

20.000 TL Ödüllü Türk Pokeri Şampiyonası

Bets10 Türk Pokeri her ay tam 20.000 TL ödül dağıtıyor!
Topladığınız puanlar size muhteşem nakit ödüller kazandırıyor!
Türk Pokeri Şampiyonasında amacınız, puanları toplayarak sıralamada yerinizi almak. Puanları toplayın, her 15 günde bir başlayan şampiyonada sıralamaya girin ve ayda iki kez verilen ödüllerden payınıza düşeni alın!.

Şartlar ve Koşullar
Türk Pokeri Şampiyonası her ay iki ayrı devrede yapılır.
İlk devre ayın ilk günü saat 00:01′de başlar ve ayın 15. günü günü saat 23:59’da sonra erer.
İkinci devre ayın 16. günü saat 00:01′de başlar ve ayın son günü günü saat 23:59’da sonra erer.
Yukarıdaki tabloda belirtilen ödüller her bir devre için ayrı ayrı olmak üzere bir ay içerisinde toplamda iki defa verilir.
Bıraktığınız her 1 TL Rake 1 poker puanına eşittir. Sıralamada belirtilen “% Puan” hesaplaması yapılırken en yüksek puana sahip oyuncunun puanı 100 olarak alınır ve diğer oyuncuların puanları birincinin puanının yüzdesi olarak yazılır.
Şampiyona sıralaması Pazartesi saat 19:00’a kadar güncellenir. Sıralamaya buradan ulaşabilirsiniz.
Bu kampanyadan her müşteri bir ay içerisinde her devrede yalnızca bir kez olmak üzere toplamda iki kez faydalanabilir.
İlk devre ödülleri ayın 20. günü saat 19:00′a kadar, ikinci devre ödülleri bir sonraki ayın 5. günü saat 19:00′a kadar ödenir. Bugünlerin haftasonuna denk gelmesi halinde ödeme bir sonraki Pazartesi yapılır.

Bets10 Kampanya Sayfası

Poker oynamayı bilmesen de sorun değil, en iyileri ile oyna, en iyilerindn öğren. Ve unutma Bets10’lu olmak kazandırır.