Bets10 Ukash %10 Para Yatırma Bonusu

Bets10 Ukash Bonusu
Bets10 Ukash Bonusu

Bets10 Ukash yöntemi ile kredi kartı kullanmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yaatırmak isteyen kullanıcılar için en uygun ve kolay metod diyebiliriz.Bets10 bahis sitesine hem Ukash yöntemi ile paranızı yatırın ekstra %10 bonus kazanın.

Banka hesabından havale yaparak Bets10‘a para yatırmanın kolay yolu olan Ukash.

Bets10 Ukash yöntemi ile ayrıca her para yatırma işlemine ekstra %10 bonus kazanılır. Bonuslar ertesi gün hesaplara aktarılır.

uKash nedir?

Ukash ile Bets10 hesablarına para yatırabilirsiniz. Bu metod özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun olan bir metoddur.
Ukash ön ödemeli bir karttır. Bunun anlamı belirli bir ücret karşlığında alınan ve sonrasında da Ukash’in geçerli olduğu birçok kurumda para yerine kullanılabilen bir kart olmasıdır.
Ukash Avrupa’da birçok büfe, süpermarket vb yerlerde satılmakta iken Türkiye’de internet ortamında satış yapmakta olan aracılar vasıtasıyla temin edilebilmektedir. Aracılara yapacağınız banka havalesi ile sadece birkaç dakika içinde Ukash kartınızı temin edebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken Bets10 Para yatırma sayfasından Ukash metodunu tercih ederek hesabınıza para yatırmaktır. (Bets10 Ukash kartlarının satın alınmasıyla ilgili herhangi bir resmi yönlendirme yapmamaktadır.)
Ukash kartını temin etmek için internet üzerinde arama motorları vasıtasıyla yapacağınız birkaç sorgu ile Ukash satıcılarına ulaşabilirsiniz. Sonrasında banka hesabınızdan havale yaparak birkaç dakika içinde Ukash temin edebilir ve Bets10 hesablarına para yatırabilirsiniz.
Ukash ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Ancak kartı satın alırken aracı şirketler komisyon uygulamaktadır. Bets10, Ukash ile her para yatırma işlemi için %10 Bonus vermektedir.

Kurallar:

Ukash %10 para yatırma bonusunun çevrim şartı, standart bonus çevrim şartlarının 1.7 katıdır.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların bonuslarını iptal etme, verilmiş olan bonuslarını ve bonus ile edindikleri kazançlarını silme ve hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Kampanya suistimali, bununla sınırlı olmamak kaydıyla, çoklu hesaplar ile kampanyaya katılmayı kapsar.
Bets10 önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle bu promosyonun Şart ve Koşullarını değiştirme, promosyonu durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.
Bets10 belirli kullanıcıları, ya da bölgeleri bu kampanyanın dışında tutma hakkını saklı tutar.