Bets10 Güncel Adres – 5000 TL Para Yatırma Bonusu

Haziran, temmuz aylarından sonra Bets10 bonus kampanyalarına ara verdi diye mi düşünüyorsunuz. Bets10 ara vermeden sizler, kullanıcıları için çalışmalarına devam ediyor. Sezonun başlamasına özel yayınlamış olduğu 3 ü bir arada kampanyası şimdiden milyonlara ulaştı. Sende bu kampanyalardan hemen haberdar olmak için yazımı okumaya devam et.

Bets10 Güncel Adres – 5000 TL Para Yatırma Bonusu

Bets10 Giriş için Tıkla

Bets10 güncel adreslerini sizle paylaşırken, güncel bol kazandıran kampanyalarından haberdar etmek görevim. Bets10 31 Ağustos’a kadar inanılmaz bir kampanyaya sayfasında imza attı. Kampanyayı sayfasında aşağıdaki gibi yayınladı.

5000 TL’YE KADAR PARA YATIRMA BONUSU

Sezon Başlangıcına Özel Üç Bonus’dan birini seç, Sezona Bets10’la başla!
Tek yapman gereken Bonusunu Seçip Kampanyaya Katıldıktan sonra hesabına para yatırırken “Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmak!
Önemli Not
Kampanya boyunca her kullanıcı tek seferde sadece 1 bonus kampanyasından faydalanabilir
Bu kampanyadan Mastercard ve Maestro haricindeki para yatırma yöntemleri ile bonus hakkı kazanabilirsiniz.

Özel 3 bonus da ne diyorsan;

1 – 5000 TL’ye kadar %25 Para Yatırma Bonusu

2 – 500 TL’ye kadar %50 Para Yatırma Bonusu

3 – 200 TL’ye kadar %100 Para Yatırma Bonusu

*** Bonuslarını Süper Lig de kupon yaparak değerlendir. Detay için Hürriyet’e bakabilirsin.

Üstelik yukarıda da belirtmiş olduğum gibi sadece bir tanesinden yararlanmak zorunda değilsin. İstediğini tıklayarak istediğinden yararlanabilirsin. Birisini kullandın mı, hemen diğerini kullan. Onu da mı kullandın o zaman hemen diğerini kullan. Bol bonus, bol kazanç sağlaman ağustos ayında çok basit.

Bets10’la hazırsan kazanmaya, o zaman hemen başla oynamaya.

Bets10’un kampanyaları sadece bunlarla da sınırlı değil.Daha bir çok kazandıran kampanyası hakkında bilgi almak için hemen sorunsuz girişini sağla. Tıkla ve Kazan.

Bets10 da kredi kart ile para yatırman şart değil. Ön ödemeli metodlarla işlem yapman hem çok kolay hem de çok karlı. Detay için TIKLA.

Bets10 Kazandırır.