Bets10 CASHIXIR %20 PARA YATIRMA BONUSU

Bets10 CASHIXIR %20 PARA YATIRMA BONUSU

Bets10 CASHIXIR %20 PARA YATIRMA BONUSU
Bets10 CASHIXIR %20 PARA YATIRMA BONUSU

Bets10 CASHIXIR %20 PARA YATIRMA BONUSU

Bets10 da yeni para yatırma yöntemine tam tamına %20 bonus! işte bets10 tarafından yapılan detaylı açıklama:

Bets10 yepyeni bir para yatırma yöntemiyle karşınızda.

Hızlı ve Güvenilir Para Yatırma İşlemleriniz için, tek seferde 10.000 Euro’ya kadar para yatırma imkanı sağlayan Cashixir Bets10’da!

Üstelik Şubat ayı sonuna kadar her Cashixir para yatırma işleminize % 20 Bonus!

25 Ocak 2015 ve 29 Şubat 2016 tarihleri arasında, Cashixir’le yaptığınız her para yatırma işleminde %20 Bonus kazanırsınız.

Bonusunuz ertesi gün 23:59’a kadar hesabınıza yatırılır.

Bets10 sitesine giriş için tıklayın

Cashixir nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Cashixir ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Cashixir yöntemini öneriyoruz. Bu yöntem özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metoddur.
Cashixir ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belirli bir ücret karşlığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir.
Cashixir kodlarını temin edebilmek için Cashixir sayfasını inceleyebilirsiniz. Aracılara yapacağınız banka havalesi yada diger ödeme yöntemleri ile sadece birkaç dakika içinde Cashixir kodunuzu temin edebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken Para Yatırma sayfamızdan Cashixir metodunu tercih ederek hesabınıza para yatırmaktır.
Bets10, Cashixir kartlarının satın alınmasıyla ilgili herhangi bir resmi yönlendirme yapmamaktadır.
Cashixir ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Ancak kartı satın alırken aracı şirketler komisyon uygulamaktadır. Bets10, Cashixir ile yapılan her para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.
25 Ocak 2016’dan itibaren 29 Şubat 2016 saat 23:59’a kadar, Cashixir ile yaptığınız her para yatırma işleminde %20 Bonus kazanırsınız.
25 Ocak 2016 tarihi öncesinde yapılan para yatırma işlemleri için bonus verilmemektedir.
Bonusunuz ertesi gün 23:59’a kadar hesabınıza yatırılır.
Cashixir %20 para yatırma bonusunun çevrim şartı, standart bonus çevrim şartlarının 1.7 katıdır.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların bonuslarını iptal etme, verilmiş olan bonuslarını ve bonus ile edindikleri kazançlarını silme ve hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Kampanya suistimali, bununla sınırlı olmamak kaydıyla, çoklu hesaplar ile kampanyaya katılmayı kapsar.

Yazının orjinal sayfası burada.

Bets10 en fazla bonus veren bahis sitesi.